ПРЕСС РЕЛІЗ

 

ПРЕСС РЕЛІЗ

щодо змін в межах групи компаній Самміт-Агро ЄвропаПочинаючи з 1 січня 2010 р. компанія Самміт-Агро Європа Лтд змінює назву на Сумі Агро Європа Лтд.

Ця зміна є частиною програми по створенню загального корпоративного бренду «СУМІ АГРО» для усіх компаній щойно перейменованої групи Сумі Агро Європа та є важливою складовою глобального управління материнської компанії Сумітомо Корпорейшн, Японія, на користь постачальників та покупців.

Сумі Агро Європа Лтд здійснює свою діяльність через мережу компаній та дочірніх підприємств, заснованих у таких країнах, як Франція, Іспанія, Німеччина, Польща, Угорщина, Чехія, Словакія, Румунія, Молдова, Болгарія, Україна та Росія з центральним офісом у Лондоні. Деякі з цих компаній носять назви «Самміт-Агро…», деякі «Сумі-Агро…». Як частина цих загальних змін, кожна компанія групи Сумі Агро Європа змінить назву (за необхідності) та логотип компанії, таким чином вся діяльність на теренах Європи буде здійснюватись під новим всеохоплюючим брендом «СУМІ АГРО» з новим корпоративним стилем.

Президент компанії Сумі Агро Європа Лтд, пан Наоджі Ічісугі, повідомив, що цей крок є початком оновлення компанії, збільшення спектру послуг для постачальників та покупців, розширення продуктового ряду та сприятиме подальшому росту ролі групи на міжнародному ринку.

На сьогодні уже розпочався процес розробки нового продуктового ряду, який включатиме власні продукти зареєстровані під маркою СУМІ АГРО. Новий фунгіцид ЯМАТО пройшов реєстрацію та показав чудові результати першого року продажів у Польщі та Румунії протягом 2009 року. Більше того, СУМІ АГРО планує спрямувати свої зусилля на здобуття та реєстрацію додаткових продуктів разом із територіальним розширенням діяльності групи в найближчому майбутньому.

СУМІ АГРО пропонує широкий спектр послуг по розробці, реєстрації, продажам, логістиці, маркетинговій та технічній підтримці у сфері сільського господарства, фокусуючись на засобах захисту рослин, мікродобривах та насінні.

Кожна компанія групи СУМІ АГРО має спеціалістів з реєстрації, які добре знають особливості законодавства та ринкові умови в своїй країні та надають швидкі та професійні консультації та підтримку.

Команда агрономів та маркетологів СУМІ АГРО ретельно визначають місце і час застосування кожного продукту, надаючи кінцевому споживачу професійні консультації та готові рішення у вигляді комплексних технологій захисту певних культур.

СУМІ АГРО добре представлена в країнах Центральної та Східної Європи та продовжує розширяти свою діяльність в країнах СНД. У Західній Європі група Сумі Агро здійснює свою діяльність у Франції, Німеччині та Іспанії. Діяльність групи в Іспанії здійснюється через дочірню компанію IQV Agro Espana S.L., де Сумі Агро Європа Лтд є співвласником.

СУМІ АГРО продовжуватиме подальше зростання мережі шляхом прямих інвестицій та створення спільних підприємств, концентруючи основні зусилля на прогресивному та високотехнологічному сегменті аграрного бізнесу, будуючи відносини з партнерами на довірі та спільних інтересах.

Інформація про діяльність компаній групи СУМІ АГРО доступна на офіційному веб-сайті: www.sumiagro.com

Генеральний Директор компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пан Влодзімєж Влеклік:
Компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» також починає роботу по переходу на новий корпоративний стиль. Хочеться особливо підкреслити, що ці зміни є лише видимою частиною більш глибоких змін у принципах роботи групи компаній СУМІ АГРО. Раніше усі компанії групи представляли на регіональних ринках інтереси різних компаній-виробників, виступаючи головною мірою, як торгові компанії. Тепер же розпочато процес реєстрації власних препаратів. Усі компанії групи будуть здійснювати ще більш глибокий аналіз потреб ринку та пропонувати до реєстрації та продажу саме ті продукти, які необхідні ринку. З 2010 року компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» починає роботу по реєстрації в Україні нових власних засобів захисту рослин, а з 2011 року вони будуть поступово виводитись на ринок. Сподіваємось, що ці зміни будуть корисними в першу чергу для наших клієнтів – виробників сільськогосподарської продукції, тому що ми матимемо змогу пропонувати їм якісні японські препарати, кваліфікований технічний супровід та конкурентні ціни.


Создан 01 июн 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником